بهار از راه می رسد و شوق دیدار و مسافرت را به ارمغان می آورد.

ضمن تبریک عید نوروز به استحضار شما هموطن عزیز می رسانیم که شرکت تعاونی مسافربری شماره 13 آسیاسفر در قرن اطلاعات وارتباطات مصمم است با استفاده ازتکنولوژی روز دنیا سرویس فروش اینترنتی بلیط اتوبوس را بهینه نماید. در این راستا این شرکت ضمن  سرویس دهی منظم با اتوبوس های مجهز وپیشرفته  در سال ۱۳۸۸ نسبت به بروز رسانی وب سایت و نرم افزار فروش اینترنتی بلیت اتوبوس اقدام نموده است .

شما عزیزان میتوانید با ورود به سایت اینترنتی شرکت آسیا سفر نسبت به خرید اینترنتی بلیط اتوبوس به مقصد مورد نظر خود با کارت های بانکی عضو شتاب اقدام فرمایید.

آدرس وب سایت شرکت آسیا سفر: http://www.asiasafar.com

همچنین شما میتوانید با شعبات آسیا سفر در تهران بزرگ و نماینده های آسیا سفر در شهرستانها تماس حاصل فرموده و نسبت به رزرو بلیت اتوبوس اقدام نمایید. لازم به توضیح است که شما با گرفتن کد اشتراک از شعبه آسیاسفر بیهقی میتوانید نسبت به تهیه بلیت اتوبوس های  VIP (تک صندلی) به مقصد اصفهان ترمینال صفه و کاوه و سایر اتوبوس های مجهز به مقصد شیراز وتبریز ومشهد و ارومیه اقدام فرمایید.

آدرس آسیا سفر بیهقی : تهران، ميدان آرژانتين، داخل پایانه و پارک سوار بيهقي، آسیاسفر
تلفن رزرو بلیت اتوبوس:
885۴۱۲۱۳ , 885۴۵۴۱۳

آدرس آسیا سفر غرب : تهران، ميدان آزادی، داخل پایانه غرب آسیاسفر
تلفن رزرو بلیت اتوبوس: 44662049 , 44662600

آدرس آسیا سفر جنوب : تهران،  داخل ترمینال جنوب، آسیاسفر
تلفن رزرو بلیت اتوبوس: 55185387-۹۲  
دفتر فروش بلیت اتوبوس آسیا سفر : تهران، خیابان تهران پارس، نرسیده به فلکه اول، نبش 136 غربی، دفتر تعاونی شماره 13 آسیا سفر  تلفن : ۷۷۲۹۹۱۴۱-۳ 
 

+ نوشته شده توسط حسین باقری در چهارشنبه پنجم اسفند ۱۳۸۸ و ساعت 15:5 |